CMR KİMDİR ?

CMR çiğ köfte, kurucumuz Subhi Asiltürk tarafından 2001 senesinde Gaziosmanpaşa'da seyyar el arasıyla başlayıp, ilk dükkanını 2004 yılında Sultangazi'nin Uğur Mumcu Mahallesinde açmıştır.

2004'ten sonra Adıyamanlı Çiğköfteci Subhi Usta olarak yoluna devam etmeye başlayan CMR, insanların damak tadına daha fazla hitap etmesi ve her geçen gün daha fazla beğenilmesiyle, 2007 yılında şubeleşerek, bugün ki CMR adını alır ve markalaşma yoluna gider. Kurumsal ve etkin bir altyapı kurarak, her geçen gün daha farklı bir vizyon sahibi olmanın ve günümüzde dahi hiç durmadan markamıza daha da fazla değer katmaya çalışmanın mutluluğu içerisinde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Türkiye'de ve yavru vatan Kıbrıs'ta üretim tesisleri bulunan CMR, Türkiye, Kıbrıs ve Avrupa'nın bir çok ülkesinde 100'ün üzerinde ve hızla artmaya devam eden şubeleri mevcuttur. Gelin sizde bu halkanın zinciri olun ve kalitenin farkını hissedin....

Vizyonumuz

Sektöre sürekli yenilik yaparak daima kaliteli ve öncelikli insan sağlığını düşünerek, daha hijyenik ve sağlıklı ortamda ürünler üretmektir.

Misyonumuz

Adıyamandan gelen asırlık lezzeti tüm dünyaya yayarak, ülkemizin tanıtımına yardımcı olmak ve herkesin kaliteli, sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamak.

KURUCUMUZ

 

SUBHİ ASİLTÜRK 

1978 yılında Adıyaman'da dünyaya gelen Subhi ASİLTÜRK, Anadolu üniversitesi işletme fakültesini bitirmiş ve İstanbul'a yerleşmiştir.

Ailenin geçmişinden gelen çiğköfte yapma yeteneği ona da geçmiştir ve İstanbulda bu yeteneğini değerlendirerek bugünki CMR'nin ilk adımlarını 2001 senesinde atmış olup, bugüne kadar markalaştırarak taşımıştır.

Herşeyin takım çalışması sonucunda oluştuğunu vurgulayan Subhi ASİLTÜRK, bugüne kadar yanında bulunan ve emeği geçen herkese teşekkürü bir borç bildiğini her fırsatta dile getirmektedir.

CMR adına çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Subhi ASİLTÜRK, sadece gıda sektöründe değil, inşaat sektöründe de adından söz ettirmeye şimdiden başlamıştır.